kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
TMOK ve TMPK Arasında İşbirliği Anlaşması İmzalandı

 

 

Türk sporunun uluslararası temsilcileri olan Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi (TMPK), bilgi birikimlerini ve deneyimlerini paylaşarak sporun tüm paydaşlarına destek sağlamak amacıyla bir işbirliği protokolüne imza attılar.

 

 

30 Ocak 2015 tarihinde Olimpiyatevi’nde düzenlenen bir basın toplantısı ile imzalanan protokol, TMOK ile TMPK’nın Olimpik ve Paralimpik spor faaliyetlerinde koordinasyon ve işbirliği esaslarını kapsıyor. Olimpizm ilke ve politikalarıyla uyumlu olarak ulusal ve uluslararası spor yönetiminde söz sahibi olan bu iki kurum, sporda en üst düzeyde başarıya ulaşmak için bundan sonra çalışmalarını bir arada yürütecekler.

 

 

İşbirliği ile ilgili olarak TMOK Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener; “Bu işbirliği çerçevesi içinde, Olimpik değerlerin benimsenmesi ve yaygınlaştırılmasında Türkiye Milli Paralimpik Komitesi ile beraber yol alacak olmamızı ülkemiz sporu adına çok önemsiyorum. Her iki komite de karşılıklı iyi niyet, güven ve spora hizmet konularında mutabıktır. Bundan sonra ülkemizde sportif organizasyonların düzenlenmesine birlikte katılım ve katkı sağlayarak, bilgi ve deneyimlerimizle ülkemizin sporda daha başarılı olması için çaba göstereceğiz” dedi.

 

 

TMPK Başkanı Yavuz Kocaömer ise; “Dünyada hem rekabet hem birleştirici değerleri aynı anda sihirli bir şeklide bünyesinde barındıran tek kavram spordur. Bu değerler ile yarışarak, ülkemizi bu konuda çok gerilerde olduğu noktadan muasır medeniyetler seviyesine çekmenin tek yolu da güçlerimizi birleştirmektir. Bugün bu anlaşma ile attığımız adım, sporun olması gereken birleştirici ruhunun en güzel örneğidir. Bu işbirliğinin engelli engelsiz demeden aynı ay yıldız için ter döken, tüm gençlerimize yeni bir itici güç olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

 

30.01.2015

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping