kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
EPC Genel Kurulu Lizbon'da Yapıldı

 

EPC (Avrupa Paralimpik Komitesi) Genel Kurulu 2-4 Ekim 2015 tarihinde Portekiz'in Lizbon Kentinde gerçekleşti.

 

Genel Kurul Toplantısına 29 ülke, 7 uluslararası federasyonu temsilen toplam 58 kişi katılmış olup, komitemizi Genel Sekreterimiz İbrahim Gümüşdal temsil etmiştir.

 

Genel Kurul öncesi 2 Ekim 2015 cuma günü yapılan konferansda EPC'nin faaliyetlerinden sunumlar gösterilmiştir. Bu sunumlarda iki ana konu öne çıkmıştır.

 

- Genç engelli sporcuların öne çıkartılmaları ve spor elçileri olarak yeni nesil engelli sporculara destek vermelerini içeren bir program olan YAMBA  (Spor konseyi başı Gizem Girişmen bu projeye başta katılmış olup, EPC  yönetim kurulundadır.) ile

 

- Zagreb Rigra Üniversite 2016 oyunları, üniversite engelli sporcu katılımı konusundaki çalışmalar gösterilmiştir.

 

Konferansın son bölümünde modaratörlüğü Gizem Girişmen tarafından yapılan engelli sporlarının gelişimi ile ilgili bir grup çalışması yapılmıştır.

 

3 Ekim cumartesi toplantısı gündeminde rutin konular dışında Üye Komite Üyeleri önerileri tartışılmıştır.

 

Bilhassa Tokyo Paralimpik Oyunlarına 23. branşın dahil edilmesi hakkı olduğu halde bunu kullanmaya, IPC'ye Kasım ayı içinde Mexico City'de yapılacak olan Genel Kurul da tekrar görüşülmesi ve 23. branş olarak yelken veya 7 kişilik futbol tekrar programa alınması konusu önerilmiştir.

 

 

     

 

08.10.2015

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping