kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Anti-Doping Bilgilendirme Toplantısı Ankara'da Yapıldı..

 

 

2016 yılı için yasaklılar listesinin yayınlanmasını takiben, görülen ihtiyaç üzerine, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi olarak 17 Aralık 2015 tarihinde Ankara Hacettepe Üniversitesi'nde bir bilgilendirme toplantısı düzenledik. Seminere Genel Sekreterimiz İbrahim Gümüşdal, Sağlık Kurulu Başkanımız Prof Dr. Nevin Ergun ve Dünya Dopingle Mücadele Ajansı Bağımsız Gözlemciler Grubu'nda  Bilirkişi olarak görev yapan Prof. Dr. Rüştü GÜNER konuşmacı olarak katıldı. Paralimpik branşların teknik kurul üyeleri, antrenörleri ve idarecilerinin de dinleyici olarak katıldığı seminerde ilk olarak;  Prof. Dr. Rüştü Güner, doping, Anti-Doping, yasaklı maddeler, doping kontrol yöntemleri, kuralları gibi pek çok konuda aydınlatıcı bir sunum yaptı. Katılımcıların sorularını da detaylı bir biçimde yanıtlayan GÜNER, uluslararası müsabakalar sırasında yaşanan olaylardan örnekler vererek sunumunu bitirdi.Seminerin öğleden sonraki oturumunda ise Sağlık Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Nevin ERGUN Paralimpik sporlar ile ilgili bir sunum yaptı. Bu bölümde ülkemizin Paralimpik Oyunlarında gösterdiği gelişmeyi tarihsel olarak aktaran ERGUN, dinleyicilerin sorularını da cevaplayarak toplantıyı sonlandırdı.

 

 

 

22.12.2015

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping