kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Haltercimiz Nazmiye Muratlı rekor kırarak Altın Madalya aldı.

 

 

 

- 41 Kg da yarışan Haltercimiz Nazmiye Muratlı, 2012 Londra Paralimpik Oyunları'nda olduğu gibi Rio'da da altın madalya alarak göğsümüzü kabarttı. Birinci hakkında 102 kg kaldıran Nazmiye, ikinci hakkında 104 kg kaldırarak Dünya ve Paralimpik Oyunlar rekoru kırdı. Çinli dünya rekortmeni rakibiyle kıyasıya bir yarışa giren sporcumuz rakibinin üçüncü hakkında 104 kg kaldıramaması üzerine altın madalyayı garantiledi ve son hakkında 106 kg denedi. Bu denemesinde başarılı olamayan Nazmiye Muratlı 104 kilo ile yeni Dünya ve Paralimpik Oyunlar rekortmeni olarak altın madalya ile başarılarını taçlandırdı.

 

 

08.09.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping