kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Günün Programı ve Sonuçlar 10.09.2016

 

 

 

Günün Programı ve Sonuçlar 08.09.2016

 

 

ATICILIK 

 

14:30       ÇAĞLA ATAKAL   (13. olarak elendi)   - SUZAN ÇEVİK  (9. olarak elendi)  (10 mt havalı tüfek)

 

18:00       SAVAŞ ÜSTÜN     (17. olarak elendi)  (10. mt havalı tüfek)

 

 

ATLETİZM

 

16:00     HASAN HÜSEYİN KAÇAR    (5000 mt  4. oldu)

16:25     MEHMET TUNÇ    ( Uzun Atlamada  5.66 lık derecesi ile 8. oldu)

18:30     HAMİDE KURT  (100 Mt. 4. oldu)   - ZEYNEP ACET  (100 Mt. Elendi)

01:00     ZÜBEYDE SÜPÜRGECİ  (100 Mt. Elendi)

 

 

T.S BASKETBOL

 

21:45     TÜRKİYE - JAPONYA     65 - 49

 

 

JUDO

 

18:00      ECEM TAŞIN  (3. olarak ilk madalyayı kazandı)

 

 

HALTER

 

22:00     NAZMİYE MURATLI   (104 Kg ile Dünya ve Paralimpik Oyunlar rekoru kırdı. Altın madalya aldı)

 

 

MASA TENİSİ

 

 

17:40  NESLİHAN  KAVAS - Jennyfer M. PARINOS  (BRE)     3-0

18:20  ALİ ÖZTÜRK -  H.TOLBA (EGY)                                   0-3

22:00  ÜMRAN ERTİŞ - Melissa TAPPER (AUS)                     1-3

22:40  ABDULLAH ÖZTÜRK -  S. SIEDA  (İSR)                       3-0

22:40  SÜLEYMAN VURAL -  I CHOI   (KOR)                          0-3

23:20  NESİM TURAN -  E. GOMEZ  (VEN)                             3-0

23:20  KÜBRA KORKUT -  F. MAHMOUD   (EGY)                    3-0

24:00  HATİCE DUMAN - Q LI   (CHI)                                    0-3

02:40  NERGİS ALTINTAŞ - Y. ZHOU  (CHI)                          0-3

03:20  NESLİHAN KAVAS - L. LEI   (CHI)                               0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

Günün Programı ve Sonuçlar 09.09.2016

 

 

ATICILIK 

 

15:30      AYŞEGÜL PEHLİVANLAR (Finale yükseldi) - AYSEL ÖZGAN (Finale yükseldi)      10 Mt Tabanca

17:45      AYŞEGÜL PEHLİVANLAR  (3. olarak Bronz madalya aldı) - AYSEL ÖZGAN (6. oldu)  (FİNALLER)

18:15      KORHAN YAMAÇ  (Finale yükseldi )  MURAT OĞUZ (Elendi)  CEVAT KARAGÖL  (Elendi) (10 Mt )

20:45      KORHAN YAMAÇ  (8. oldu)

 

ATLETİZM

 

00:02     BÜŞRA NUR TIRIKLI       (8. Oldu)    (Disk atma)

01:00     ZÜBEYDE SÜPÜRGECİ   (Elendi)     (100 mt)

 

 

 

T.S BASKETBOL

 

18:15     TÜRKİYE - AVUSTRALYA          60 - 62

 

 

GOALBALL  (K)

 

18:15     TÜRKİYE - KANADA                12 - 4

 

 

FUTBOL

 

 

22:00     TÜRKİYE - İRAN                     0 - 0

 

 

MASA TENİSİ

 

 

14:00  ABDULLAH ÖZTÜRK - X. GUO  (CHI)                       3-1

14:40  NESİM TURAN - S. SALEH   (EGY)                           3-1

14:40  ALİ ÖZTÜRK - YH LIN   (TAI)                                  2-3      (Elendi)

19:40  NERGİS ALTINTAŞ - O. KANG (KOR)                      3-2                          

19:40  ÜMRAN ERTİŞ - S. WALLOE  (DEN)                        0-3     (Elendi)

22;40  KÜBRA KORKUT - K. van ZON   (NED)                    1-3

24:00  SÜLEYMAN VURAL - R. LIS    (POL)                        0-3     (Hükmen)  (Elendi)

03:20  NESLİHAN KAVAS - M LIU  (CHI)                            2-3

 

 

YÜZME

 

16:10  ÖZLEM KAYA (ELEMELER)    (Finalde yüzme hakkı kazandı)

00:18  ÖZLEM KAYA (FİNALLER)      (6. Oldu)

 

 

 

 

Günün Programı ve Sonuçlar 10.09.2016

 

 

 

 

 

ATICILIK 

 

 

15:30      SAVAŞ ÜSTÜN  (Elendi)- ÇAĞLA ATAKAL  (Elendi)- SUZAN ÇEVİK (Elendi) (10 Mt Havalı)

17:45      HAKAN ÇEVİK   (Elendi)

 

 

 

ATLETİZM

 

 

16:53     MİHRİBAN KAYA     (11. oldu)  Gülle atma

18:30     HAMİDE KURT        (Finalde koşmaya hak kazandı)   400 Mt.

 

 

T.S BASKETBOL

 

16:00    TÜRKİYE - İSPANYA                    68 - 65

 

 

GOALBALL  (E)

 

 

15:00     TÜRKİYE - FİNLANDİYA                         8-5

 

 

GOALBALL  (K)

 

20:30     TÜRKİYE - ÇİN                                    7-2

 

 

HALTER

 

19:00  SİBEL ÇAM    (9. oldu)

 

 

 

T.S TENİS

 

18:30  BÜŞRA ÜN - N. MAYARA  (BRA)         0-2

 

 

 

MASA TENİSİ

 

 

15:00 HATİCE DUMAN - L. J. CAMPBEL  (ENG)                3-2

15:40  KÜBRA KORKUT - G. MUNOZ  (ARG)                     3-0   (Yarı finale yükseldi)

18:20  ÜMRAN ERTİŞ - N. PARTYKA   (POL)                    0-3    (Elendi)

19:00 NESİM TURAN - KIM JG          (KOR)                      3-1

22:00 HATİCE DUMAN - A.MUZINIC  (CRO)                     1-3    (Elendi)

23:30 NERGİZ ALTINTAŞ-  M.ZHANG  (CHI)                     0-3    (Elendi)

 

OKÇULUK

 

 

15:00  SADIK SAVAŞ    (Elendi)

15:00  MERVE NUR EROĞLU  (Elendi)

15:00  ZEHRA ÖZBEY TORUN   (Elendi)

21:00  ÖMER AŞIK - NACİ YENİER  (Elendi)

21:00  ERDOĞAN AYGAN - BÜLENT KORKMAZ   (Elendi)

21:00  HANDAN BİROĞLU  (Elendi)

 

 

YÜZME

 

15:52  ÖZLEM KAYA (ELEMELER)                  (Elendi)

23:50  ÖZLEM KAYA (FİNALLER)

15:58  BEYTULLAH EROĞLU (ELEMELER)    (Finalde yüzmeye hak kazandı)  (50 Mt. Kelebek)

23:56  BEYTULLAH EROĞLU (FİNALLER)       ( 5. Oldu )

16:05  SEVİLAY ÖZTÜRK (ELEMELER)          (Finalde yüzmeye hak kazandı)  (50 Mt. Kelebek)

00:03  SEVİLAY ÖZTÜRK (FİNALLER)             ( 8. Oldu )

 

 

JUDO

 

16:00  MESME TAŞBAĞ (ELEMELER)  (Bronz Madalya için maça çıkacak)

16:00  DURSUN HAYRAN (ELEMELER)     (Elendi)

16:00  İBRAHİM BÖLÜKBAŞI (ELEMELER)  (Elendi)

 

MESME TAŞBAĞ - A. KACHAN      3. Olarak Bronz madalya kazandı

 

 

 

 

 

 


cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping