Ağırlık Kaldırma
Tarihçe Tanım ve Kurallar Klasifikasyon Sonuçlar 2012 Baraj Dereceleri

Klasifikasyon

IPC Ağırlık Kaldırma Klasifikasyon Komitesinin amacı fiziksel engelli herhangi bir atlete Uluslararası müsabakalarda yarışmasına izin vermek ve sporcunun Ağırlık Kaldırma-IPC tarafından yayınlanan minimum engel standartlarıyla ve fiziksel engeli olan atletlerle çalışan diğer yetkili organizasyonlarla karşılaşıp, tanışmasını sağlamaktır.

Eğer bir atletin, vücudunun üst tarafının kineziyolojisi önemli ölçüde hasar görmüşse ve klasifikasyon ekibi tarafından yaralanma açısından yüksek potansiyelde risk taşıyor kararı verilmişse, bu atlet katılım için uygun olmayabilir. Uygun katılımcılar mutlaka bir doktor tarafından fiziksel olarak muayene edilmiş olmalıdırlar.

 

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm haklar?Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.