kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Masa Tenisi
Tarihçe Tanım ve Kurallar Klasifikasyon Sonuçlar 2012 Baraj Dereceleri

Klasifikasyon

Atletler sporda gerekli beceriklilik ve yeteneklerine göre (fonksiyonel klasfikasyon) 11 sınıfa ayrılırlar. Klasifikasyon; her bir atletin kas dayanıklılığı, lokomotor sınırları, tekerlekli sandalyedeki dengeleri ve raketi kavramadaki kabiliyetlerine göre dikkatle incelendikten sonra yapılır. TT1-TT10 sınıfları fiziksel engelli atletler içindir.1’den 5’e kadar olan sınıflar tekerlekli sandalye ile yarışan atletler, 6’dan 10’a kadar olan sınıflar ayakta yarışabilenler içindir. TT11 sınıfı; INAS/FID/IPC tanımına göre zihinsel engelli atletler içindir.

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping