kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Bir yıl böyle geçti (4)

 

 

Sevgili okurlarım, 3 hafta önce, 1 yıldır bu köşede yayınladığımız yazıları gözden geçirmeye başlamıştık. Bu hafta da kaldığımız yerden devam ediyoruz.

 

Uluslararası Paralimpik Gençlik Kampları (25.10.2015)

 

2008 Pekin Paralimpik Oyunları sırasında ABD, Almanya, Yunanistan, Avusturya, Hollanda, Güney Kore Paralimpik Komitesi Başkan ve Genel Sekreterleri’ne özel bir yemek verdik ve Dünya’da herkesin kendisini düşündüğünü, birlikte bir şey yapma konusunda eksikler olduğunu anlattık. Ve böylece Türkiye’nin önderliğinde 1. Uluslararası Paralimpik Gençlik Kampı 2009 yılında Marmaris’te yapıldı.

 

Kampta Almanya, ABD, Hollanda, Yunanistan, Güney Kore ve Kenya’nın 12-18 yaş arası engelli genç sporcuları bir araya geldiler. 1 hafta süresince birbirleriyle kaynaştılar, çeşitli spor dallarında uzmanlar tarafından bilgilendirildiler. Böylece ülkemizin sesi uluslararası alanda duyuldu. 2010 senesinde Güney Kore, Seul’de, 2011 senesinde ise Hollanda’da yine aynı ülkelerin katılımı ile kamplar düzenlendi. Uluslararası Paralimpik Komitesi bu kampların devam etmesi için bizlerle temasta bulundu.

 

Ancak 2012’den itibaren, zamanın Spor Bakanı Suat Kılıç’ın “Şimdilik böyle bir kampa gerek yok” demesi üzerine, Türkiye’nin inisiyatifi ortadan kalkınca, kamplar da bir daha yapılamadı.

 

Hâlâ uluslararası toplantılara gittiğimizde, Türkiye’nin bu konudaki önderliğinden niye vazgeçtiği soruluyor, cevap vermekte zorlanıyoruz. Ümidimiz büyük bir maliyet getirmeyen bu kampların yeniden Türkiye’nin önderliğinde yapılması.

 

 

 

24.01.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping