kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Endişelerimiz var

 

 

Eylül ayında Brezilya’da yapılacak olan 2016 Rio Paralimpik Oyunları’nda, tüm engelli sporcular için bazı eksikliklerin yaşanacağı konusunda endişelerimiz var.

 

Gerek Uluslararası Paralimpik Komitesi’yle, gerekse bazı ülkelerin Paralimpik komiteleriyle yaptığımız iletişimden bu sonucu çıkarıyoruz.

 

Brezilya’da, yaklaşık 4500 sporcuya, engellilere uygun ulaşım hizmetleri ve konaklayacakları yerlerde bir takım zorluklar yaşayacak gibi görünüyor.

 

Aldığımız duyumlara göre, ülkemizden de bu konudaki son gelişmeleri görmek ve görüşmek üzere bir heyet Rio’ya gidiyor.

 

Ayrıca birçok ülke gerek olimpiyatlar, gerekse Paralimpik Oyunları sırasında kendi Olimpik ve Paralimpik evlerini açarken, ülkemizin, daha doğrusu Gençlik ve Spor Bakanlığımızın bu konudaki bir faaliyetinden de haber alamadık.

 

Eğer birgün İstanbul’da Olimpiyatlar ve Paralimpik Oyunları yapılacaksa, bu gibi konuların şimdiden kulislere aktarılmasına devam edilmesi gerekir.

 

Sevgili Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a söz verdiğimiz gibi, bir üyesi olduğumuz Hazırlık ve Düzenleme Kurulu’nun çalışması konusundaki görüşlerimizi burada yazmıyoruz.

 

Ama artık uzun zamandır söylediğimiz, bir sistem dahilinde bu işlere önem verilmesi gerekir.

 

Şu durumda ilk aday olacağımız Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları 2028. Yani 12 sene sonra. Acaba 12 sene sonra başta ben olmak üzere, bugünkü Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan ve onların teşkilatından kaç kişi görevde olacak?

 

İnşallah, bizleri bu konularla gerekli şekilde ilgilenmediğimiz için, bir gün vicdanlarda yargılamazlar.

 

 

 

 

21.02.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping