kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Bugün sözü okurlara bıraktık

 

 

Sevgili okurlarımız, sizlerden çok sayıda mektup, faks ve e-mail aldık. Bu nedenle bugünkü köşemizi sizlere ayırdık ve “Söz sizin” diyoruz. İşte sizden gelen mesajların bazıları...

 

‘Oğlum için’

 

2 yıldır, 2 yaşındaki oğlumla cezaevindeyim. 2 yıl daha cezam var. Zor şartlar altındayım. Gelenim, gidenim yok, maddi açıdan çok zor durumdayım. Oğlum için sizlerden her türlü yardımı bekliyorum. Duyarlı olacağınızı umut ederek yardımlarınızı bekliyorum.

 

Nilüfer Altun

Kadın Kapalı C.İ.K.

A-7 Koğuşu Gebze/Kocaeli

 

‘Mutlu olmak istiyorum’

 

Yüzde 70 engelliyim. Yaşım 38.Artık benim de yuvam olsun istiyorum. Her şey kader kısmet.Mutlu olmak istiyorum. Unutmayın ki her sağlam insan engelli adayıdır.

 

Oktay Karadağ / Bodrum

Tel: 0539 239 24 52

 

Hayırseverlere sesleniyorum

 

2 yavrum var. Oğlum 10, kızım 6 yaşında. Engelliyim, yürümekte zorlanıyorum. Çalışamıyorum. Evim kira, 6 aylık birikmiş kira borcum var. Çocuklarım okula gidiyor. Oğlum çok güzel okuyor. Maddi sıkıntı çekiyorum, yardımlar olmasa sokakta kalırım. Kömür alamadım. Kömür getirmişler ama evde olmadığım için bırakmamışlar. Gittim “Bitti” dediler. Odun yok, kömür yok, ev kira çok çaresizim. Yavrularım için canımı veririm, onlardan ayrı kalamam. Türkiye’de elimizden tutacak hayırseverler olduğuna inanıyorum. Biliyorum bir gün benim de yüzüm gülecek.

 

Yeter Aycan/ Samsun

Tel: 0541 578 19 70

 

 

‘Yardım istiyorum’

 

Yalnızlığa terk edilmiş,çaresizliğe itilmiş bir kader mahkumu olarak, maddi ve manevi desteğe ihtiyacım var. Kurumsal şirketlerden,vakıflardan ellerini taşın altınakoyarak bana destek olmalarını büyük bir umutla bekliyorum.

 

Gönül Sökmen

E Tipi Kapalı C.İ.K.

Koğuş 2/ Isparta

 

 

‘Kıyafete ihtiyacım var’

 

43 yaşındayım, kader mahkumuyum. 5 yıldır cezaevindeyim. 3 yıl sonra tahliye olacağım.Maddi imkansızlıklar nedeniyle temel ihtiyaçlarımı karşılayamıyorum.41 numara ayakkabı, M beden kıyafetve eşofman ihtiyacım var. Ayrıca kitap gönderirseniz sevinirim. Bana mektup yazabilirsiniz.

 

Hüseyin Terzi

L Tipi Kapalı Cezaevi İnfaz

Kurumu E/3 Koğuşu/ Çorum

 

 

Saz çalıyorum ama...

 

5 yıldır özgürlüğümden mahrumum. Daha 11 yıl cezam var. Burada gelenim gidenim yok. Buradan tüm Karadenizli hayırsever hemşehrilerime sesleniyorum. 42 numara spor ayakkabı, pantolon, tişört, gömlek ve roman türü kitap göndermenizi rica ediyorum. Ayrıca burada vaktimi saz çalarak geçirmek istiyorum. Ama kendime ait sazım yok.Saz için lütfen bana yardımcı olun.

 

Necdet Değirmenci

4 no’lu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz

Kurumu B-6 Koğuşu

Aliağa/İzmir

 

 

Mektup ve kitap gönderin

 

UMUT

 

Ey sevgili seni sende yaşamak

Kadere boyun eğip sana kavuşmak

Senle geçen günleri hasretle anmak

Bugünü yarını olmayan hayallere kanmak

 

30 yaşındayım, 4 yıldır cezaevindeyim. Roman yollarsanız sevinirim. Mektup bekliyorum. Sizlere bir de şiir yazdım.

 

Mustafa Karahan

E Tipi Kapalı Cezaevi

D/8 Koğuşu / Trabzon

 

 

  • 15 yaşından beri yani 6 yıldır cezaevindeyim. İnşallah bu yıl lise bitiyor, üniversiteye başlıyorum.Tüm günümü ders çalışıp kitap okuyarak geçiriyorum. Ama kütüphanemizin imkanları sınırlı,istediğimiz kitaplara ulaşamıyoruz.Okurlardan Halit Ertuğrul ve Oğuz Atay’ın kitaplarını göndermesini rica ediyorum.Yardım eden, etmeyen herkese teşekkürler.

 

Mahmut Taşkıran

3 no’lu T Tipi Kapalı

Cezaevi Aliağa/ İzmir

 

  • 28 yaşındayım, 2 yıldır cezaevindeyim. Siz değerli okurlardan mektup, kitap ve resim istiyorum. Dört duvar arasında insanın en iyi dostu bunlar.

 

  İsmail Budak

  2 no’lu L Tipi Kapalı

 Ceza İnfaz Kurumu

 C / 2 Koğuşu Silivri/İstanbul

 

  • 38 yaşındayım. 3 yıldır cezaevindeyim. 2 yıl daha cezamkaldı. Okumayı seviyorum.Kitap göndermenizi çok isterim.Ayrıca cezaevinden veya dışarıdan mektup yazmak isteyen herkese cevap yazarım.

 

Selçuk Gökgöz

1 no’lu T Tipi Kapalı Cezaevi

A-6 Koğuşu İzmit/ Kocaeli

 

  • Demir parmaklıklar ardında yüreği, sohbeti, arkadaşlığı ve dostluğu güzel olan herkesten mektup bekliyorum.

 

Selim Bakanoğlu

2 no’lu L Tipi Kapalı

Cezaevi C-2 Koğuşu

Silivri/ İstanbul

 

 

‘Doğa ya da hayvan resmi yollar mısınız?’

 

22 yaşındayım ve 5 yıldır cezaevindeyim. Okurlarınızdan dışarıya olan özlemimi az da olsa azaltması için manzara, hayvan ve  doğa resimleri göndermelerini rica ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 

Ozan Çelik

E Tipi Kapalı  Cezaevi B-10

Koğuşu/Nazilli

 

 

22.02.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping