kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Sayın Arif Uztürk'e

 

 

22-24 Nisan tarihinde Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, engelli spor kulüplerini Antalya’da bir araya getirdi. Toplantıya katılan Bucalı Engelliler Spor Kulübü Başkanı Raşit Yürüm bize aşağıdaki maili göndermiş. Yorum sizlerin. “Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Sayın Birol Aydın Bey’i canı yürekten kutluyorum. Bizim Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Bey de keşke onun kadar çalışabilseydi. 2012’de Paralimpik Olimpiyatları’na 42 sporcuyla katılmışız. 2016’da şimdilik 41, ayrıca kota alması beklenen 5-6 sporcumuz daha varmış.

 

24.04.2016’da Antalya’daki Başkanlar toplantısında bunu başarı olarak anlatıyor. Tabii ki başarı yok. Sayın Arif Bey 2020’deki 100 sporcu hedefiniz çok güzel de, ne yaptınız ki size tekrar başkanlık görevini verecek engelli camiası. Siz ki Antalya’da Paralimpikten bahsederken, “Paralimpik Komitesi’nden neden bir kişi bile yok?” dediğimde, bunun başkanlar toplantısı olduğunu ve gerek görmediğinizi söylediniz. Bence eksiklik yaptınız Başkan.

 

Bakınız Sayın Birol Bey’e TESYEV ile ilişkilerinden dolayı federasyonuna ne kadar yardım sağlamış. Sizde artık şu anlamsız inadı bırakın da, bu vakıfla iyi geçinmeye bakın ki, TESYEV yardımlarından bizler de yararlanalım. Biz kulüpler olarak engelli camiasının siyaset üstü tutulmasından yanayız. Zira bunun zararını bugüne kadar hep gördük.

 

Ayrıca o toplantı yaptığınız 5 yıldızlı otel 10 numaraydı teşekkür ederiz. Birde toplantı salonundaki kürsüye rampa yapsanız olmaz mıydı? Boccia asbaşkanımız ilk gün karga tulumba, 2. günde vazgeçti aramızda izledi. Bence çok ayıp ettiniz. İçinizde bir tane gerçek engelli ve çok çalışkan bir insanı bile gözümüzün önünde eksik bıraktınız. Olmadı başkan hiç olmadı. Demek ki ENGELLİNİN ENGELLİDEN BAŞKA DOSTU YOK bu ülkede...”

 

Raşit Yürüm

 

 

 

01.05.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping