kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
SÖZÜ OKURLARIMIZA BIRAKTIK...

 

 

Sevgili okurlarımız, sizlerden çok sayıda mektup, faks ve e-mail aldık. Bu nedenle bugünkü köşemizi sizlere ayırdık ve “Söz sizin” diyoruz. İşte sizden gelen mesajların bazıları...

 

TESYEV bana aile oldu

 

2015 okul dönemi itibariyle sizden burs almaya başladım. Bursumun işe başladığım için kesilmesini talep ediyorum. TESYEV benim için sadece bir vakıf değil, aile oldu. Bana maddimanevi katkınız büyüktür. 10. TesyevBursiyerler Toplantısı’nda her birinizle tanışma fırsatı buldum.Toplantıdaki muhabbetlerimiz, tanışmalarımız, konuşmalarımız harikaydı. Sanki herkesi yıllardır tanıyormuş gibiydim. Yaşamım boyunca TESYEV ailesi istediği sürece ben onların yanında olmak isterim. Göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

 

G. F.

 

‘Benim yerime başkasına verin’

 

Dicle Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisiyim. EKPSS ataması ile Diyarbakır-Kulp ilçesi adliyesine atandım ve çalışmaya başladım. Bundan dolayı bursumun kesilmesini istiyorum. TESYEV olarak verdiğiniz bursmaddi olarak beni rahatlattı. Bursumun maddi açıdan sıkıntı yaşayan engelli arkadaşlarıma verilmesini istiyor, tekrar vakfınıza çok teşekkür ediyorum. Bu konuda gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

 

D. G.

 

‘Çocuklarıma yardım edin’

 

6 nüfuslu bir aileyiz. Akciğerim hasta, saram var, psikiyatrik tedavi görüyorum. Hastalıklarım yüzünden çalışamıyorum. Ben ve çocuklarım çok mağduruz. Bakkala ve fırına çok borcumuz var. Açlıkla mücadele ediyoruz.

Çocuklarıma elbise, ayakkabı alamıyorum. Çünkü paramız yok. Ev sahibi bizi dışarı atmak istiyor, çok çaresiz durumdayız. Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Siz büyüklerimden bana ve çocuklarıma çok acil yardım edilmesini rica ederim.

 

Not: İlgilenen okurlar 0212 238 71 91 no’lutelefondan bilgi alabilirler.

 

‘İngilizce roman yollar mısınız?’

 

3 yıldır cezaevindeyim. İngiliz edebiyatı ve klasiklerle yakından ilgiliyim. Burada yeterince kitap bulamıyorum. İngilizce roman da okuyabiliyorum.

Bana bu doğrultuda kitap göndermenizi rica ediyorum.

 

M. Berrin Bostan

Karataş Kadın Kapalı

Cezaevi A-5 Koğuşu

Karataş/Adana

 

‘Mektup yazar mısınız?’

 

  • 34 yaşındayım. 4 yıldır cezaevindeyim. Daha 14 yılım var. Hayatta Allah’tan başka kimsem yok. Maddimanevi yardım bekliyorum. Bir mektup bile burada insana teselli oluyor. Yazmak isteyen yurdumun güzel insanlarından mektup bekliyorum.

 

Ferhat Çetin

E Tipi Kapalı Cezaevi D/6

Koğuşu/Manisa

 

  • 24 yaşındayım. 2 yıldır cezaevindeyim. Bu dört duvar arasında yalnızlığı paylaşacak, dertleşecek tüm kader mahkumlarındanmektup bekliyorum.

 

Uğur Çolpan

T Tipi Kapalı Ceza Evi A-15

Koğuşu Çilimli/Düzce

 

  • Uzun süredir cezaevindeyim. Nesli tükenmeyen iyi insanlardan mektup bekliyorum.

 

Ercan Adıgüzel

T Tipi Kaplı Ceza İnfaz

Kurumu B-3 Koğuşu/Bolu

 

  • 23 yaşındayım, 4 yıldır cezaevindeyim, çok yalnızım. Bu yalnızlığımı paylaşmak için kıymetli mektuplarınızı bekliyorum.

 

Onur Akın

L Tipi Kapalı Cezaevi

Müdürlüğü A6-2 Koğuşu

Kalkandere/Rize

                                                                                                                                                   

‘Engelliler haftası geldi ama...’

 

Biz engelli bireyler hiçbir şeyden korkmayız, korkmayacağız. İnsan gibi dostluk kurmak isteyenler zaten kuruyor. İnsan olduğumuz unutulmasın.

Biz isteğe bağlı engelli olmadık. 10 Mayıs yani engelliler haftası geliyor, yine çeşitli programlar olacaktır. Evinden çıkamayan engelliler bu programlardan yoksun kalacak. Lütfen engellilerle alay etmeyin. Düşmez kalkmaz bir Allah. Engellilerin de toplumda yeri var. Numaramı görüp arayan ve mesaj yazan herkese teşekkür ederim. Yurdun her tarafında bu köşe beğeniliyor. Bu köşeyi bize ayıran saygıdeğer Yavuz Kocaömer’esonsuz başarılar dileğimle.

 

Erdem Ateş/ Bursa

sevgicemberi1957@hotmail.com

 

‘Kitap okumak istiyoruz’

 

Dört duvar arasında zamangeçirmek öyle zor ki. Burada tekdostumuz kitaplar. Ancak kurumkütüphanemizde kısıtlı sayıda kitapvar. Duyarlı okuyucularınızdan bizlerekitap göndermelerini rica ediyorum.Herkese çok teşekkür ederim.

Atakan Durmaz

T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

C-3 Koğuşu Eşen Mahallesi

Seydikemer/ Muğla

 

 

 

 

09.05.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping