kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Sayın Cumhurbaşkanımız haksız mı?

 

 

 

Geçtiğimiz hafta Cemal Ersen kardeşimiz konuyu çok geniş bir şekilde gazetemizde inceledi. Biz de Paralimpik sporları ile ilgili görüşlerimizi Sayın Cumhurbaşkanımıza arz edelim. Yaptığı konuşmada federasyonlarımızı eleştiren Cumhurbaşkanımız, 2 önemli sporcumuzu danışman olarak yanına aldığını ve kollektiv sporlarda bir adım atmamız gerektiğini açıkça dile getirdi. Ve ilave etti, “Bu konularda aslında bütün federasyonlarımızın çok daha ciddi bir şekilde işe eğilmesi lazım.”

 

Sayın Cumhurbaşkanım, spora gönül vermiş bir insan olarak sizinle aynı fikirde olmamamız mümkün değil. Ancak, bir küçük eksikliği dile getirmemize de izin veriniz. Engelsiz sporlarında bahsettiğiniz neredeyse başı bozukluk, birçok federasyonun düzgün çalışmayışı, Engelliler Spor Federasyonları’nda da aynı şekilde devam ediyor.

 

Özellikle de Bedensel ve Görme Engelliler Spor Federasyonu’nda. İçlerinde sadece Özel Sporcular Spor Federasyonu son senelerde büyük bir ivme kazandı. O da, başındaki başkanın ciddi ve bu spora gönül vermiş bir insan olmasından dolayı.

 

Size arz ediyoruz ki, Paralimpik oyunları bittikten sonra, Gençlik ve Spor Bakanlığı vasıtasıyla, özellikle Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan, yukarıda bahsettiğimiz iki federasyonun hesaplarının, çalışan profesyonel personelin hem Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu’nun, hem de mahkemelerdeki ceza ile sonuçlanan davalarının incelenmesi talimatını vermenizi bekliyoruz. Hiç değilse 2020 Tokyo Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’na kadar, ülkemiz Paralimpik sporlarda da bugün geldiği yerlerden çok daha yüksek seviyelere çıkar.

 

İsim vererek, gerek devlette konu ile ilgili kardeşlerimizi, gerekse federasyon çalışanlarını zor durumda bırakmak istemiyoruz. Danışmanlarınızdan birini görevlendirseniz ve bizleri bir dinlerse, belki o zaman sizin talimatlarınızla engelliler sporunda çok daha düzgün seviyelere geliriz.

 

 

26.06.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping