kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
TSYD' nin Saygısızlığı

 

 

 

 

Geçtiğimiz hafta Türkiye Spor Yazarları Derneği’nden bir davetiye aldık.
 

“Spor Yazarları Yarışması 2016 ödül töreninde, sizleri aramızda görmekten onur duyarız.”

Tarih 18 Temmuz Pazartesi
Tören: Saat 20:30
 

Verilen saatte Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin İstanbul Levent’teki merkezine gittik:

 

“Kapı duvar. Hiçkimse yok. Sorduk: Bu akşam tören yok mu?
Yok efendim. İptal edildi. Olaylar dolayısıyla. İçerde Başkanımız Oğuz Tongsir var. Bir görüşseniz.
Cevap: Ne görüşeceğim kardeşim senin başkanınla. Bu yaptığınız saygısızlık.
Geri döndük. Ertesi gün TSYD Sekretaryasını aradık. “Ben, Türkiye Spor Yazarları Derneği Üyesi değilim. Beni büyük bir ihtimalle Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Başkanı olarak çağırdınız. Ama bir haber vermediniz, oraya gittik.”
Cevap: Efendim, internet sitemize yazdık. Telefona çıkan hanımefendiye, “Ben sizin üyeniz değilim. Benim gibi insanlara da protokol gereği, nezaket gereği ya da konularla ilgili olduğumuz için davetiye göndermişsinizdir. Ben niye sizin web sitenize girip bunu takip edeyim.
Cevap: Efendim, gönderdik, haber verdik, size herhalde ulaşmadı.

 

Bu TSYD’nin yaptığı ilk saygısızlık değil. Yıllardır böyle. Daha geçtiğimiz ocak ayında, Antalya’da yaptıkları yıllık toplantıda, Paralimpik konulu panele oturum başkanı olarak bir TV’nin program yöneticisini alıp, onun tarafından bize panelist olma teklifi geldi.


Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. “Sevgide serbestlik, saygıda mecburiyet” olacak Bay Tongsir!
Siz o seminerde de engelliler sporunun ne olduğunu, kimlerle görüşülmesi gerektiğini dahi bilmiyordunuz. Sonra Genel Sekreteriniz midir bir bey aradı, biz olayın üzerine gidince, zahmet ettiler, davet ettiler tabii ki gitmedik.
 

Zaten son senelerde Türkiye Spor Yazarları Derneği, dernekten çok bir aile şirketine dönmüş durumda. Kimseye bel altı vurmayız. Ama sabırlar da taşmamalı. Ya gerçek Türkiye Spor Yazarları kimliğinde bu göreve devam edin ya da daha iyi yapabilecek insanlara yerinizi bırakın. Ve bundan sonra biliniz ki, Türkiye Spor Yazarları Derneği ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi’nin bir iş birliği olamayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.07.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping