kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Bugün Sözü Okurlara Bıraktık...

 

 

 

Sevgili okurlarımız, sizlerden çok sayıda mektup, faks ve e-mail aldık. Bu nedenle bugünkü köşemizi sizlere ayırdık ve “Söz sizin” diyoruz. İşte sizlerden gelen mesajların bazıları...

 

 

 

‘Her şey çocuklarım için’

 

Yüzde 45 engelliyim. 2 evladım var. Oğlum 6’ncı sınıfa geçti. Çok güzel okuyor. Elimden tutan olsa okutmak istiyorum. 8 senedir maddi sıkıntı çekiyorum. Böyle giderse okutamayacağım. Kızım 1’inci sınıfa başlayacak. Evim kira, elektrik, su derken çok zor geçiniyorum. Allah’ın izniyle okullar açılacak, bayram geliyor. Çocuklar yoktan anlamıyor, işim çok zor. Hayırseverlerden elimizden tutmalarını rica ediyorum.

 

NOT: İlgilenen okurlar 0212 238 71 91 no’lu telefondan bilgi alabilirler.

 

 

‘Sevgi, mutluluk ve barıştan yanayız’

 

Bu köşe gerçekten bağımlılık yapıyor. Pazartesi günlerinin gelmesini iple çekiyoruz. Son zamanlarda ülkemizde sorunlar büyüdü, kadına şiddet ve cinayetler, terör, tecavüz olayları arttı. Biz engelliler olarak bu yaşananlardan çok rahatsızız. Olanları onaylamamız mümkün değil. Bir de bu ufacık çocukların canına kıyanları şiddetle kınıyoruz. Neyi paylaşamıyoruz? Aslında bilmiyoruz, bir geminin içinde nereye gittiğimiz meçhul. Biz sevgi, barış ve mutlu bir yaşamdan yanayız.

 

Erdem Ateş / Bursa

Tel: 0507 633 87 39

 

 

‘Ne olur mektup yazın’

 

33 yaşındayım. 2008’den beri cezaevindeyim. 16 yılım daha var. Bu dört duvar arasında, yalansız, çıkarsız dostluk ve arkadaşlık edebileceğim, yalnızlığımı paylaşacağım mektup arkadaşları arıyorum. Her özgür insan bir mahkum adayıdır. Buradaki her mahkum kötü değildir. Bu yazıyı okurken düşünmenizi, hiçbir mahkumun da esaret altına girmek için can atmadığını bilmenizi istiyorum. Bizleri yoktan var eden yüce rabbim herkesin gönlüne göre versin. Yazdığınız mektuplar en kısa zamanda cevaplandırılacaktır.

 

Mustafa Kaplan

M Tipi Kapalı Cezaevi A/3 Koğuşu

Alaşehir / Manisa

 

 

 

‘Çok şükür vatan haini değiliz’

 

Sayın Cumhurbaşkanı ve Başbakanımız, kıymetli büyüklerimiz, aziz Türk vatandaşları, öncelikle ülkemizin yaşamış olduğu bu hain darbe saldırısını püskürttüğünüz için sizleri en içten dileklerimizle tebrik ediyoruz. Biz adli mahkumlar olarak, bir değil, birden fazla hata yapmış olabiliriz. Ama başımız dik, alnımız ak. Çünkü çok şükür vatan haini olmadık, olmayız. Allah’tan devletimizin, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmamasını temenni ederiz.

 

Adli mahkumlar: Gökhan İşlerer, Güven Yapal, Güney Barut, Selahattin Demirseçen, Cengiz Öztürk, Müslüm Takak, Savaş Şahin, Suat Demir, Cevdet Yaşlı, İlyas Demir

E Tipi Kapalı Cezaevi

D-1 Koğuşu / Mersin

 

 

DESTEK İSTİYORUZ

 

Yalnızlığa terk edilmiş, çaresizliğe itilmiş kader mahkumları olarak maddi ve manevi desteğe ihtiyacımız var. Kurumsal şirketlerden, vakıflardan bize destek olmalarını umutla bekliyoruz. Biz iki arkadaş aynı koğuşta kalıyoruz. Parasızlık nedeniyle ihtiyaçlarımızı karşılayamıyoruz. 42 ve 43 numara spor ayakkabı, ikişer adet M beden eşofman takımı, tişört, pantolon ve monta ihtiyacımız var. Yardımcı olacaklara hayır dualarımızı sunarız.

 

Hüseyin Karaoğlu

L Tipi 5 no’lu K.0C.İ.K. Koğuş C-17

Silivri / İstanbul

 

 

 

2009’dan beri cezaevindeyim. Maddi-manevi zor durumdayım. Hayırsever ağabeylere sesleniyorum. 1 adet avcı yeleği, XL eşofman, 42 numara spor ayakkabı ve kitaba ihtiyacım var. Bana dostça gönderilecek mektupları da bekliyorum.

 

Serhat Bel

7 no’lu L Tipi Kapalı

Cezaevi A Blok A- 6 Koğuşu

Silivri / İstanbul

 

 

2 yıldır cezaevindeyim. 8 yılım daha var. 9 yaşında bir kız babasıyım. Ondan başka kimsem yok. Karanlık günlerime bir parça da olsa ışık olmanızı istiyorum. 42 numara spor ayakkabı, M beden eşofman, maddi yardım ve kitap rica ediyorum. Veren el, alan elden üstündür.

 

Süleyman Hancı

E Tipi Kapalı Cezaevi

C-5 Koğuşu / Uşak

 

 

30 yaşındayım. Maddi, manevi ihtiyaçlarım var. Gelenim, gidenim yok. Bana yardım ederseniz Allah hepinizden razı olsun. 39 numara spor ayakkabı ve L beden eşofmana ihtiyacım var.

 

Yusuf Murat Aydın

Delice Kapalı

Cezaevi C-8 Koğuşu

Delice / Kırıkkale

 

 

 

22 yaşındayım. 1 yıldır cezaevindeyim. Sevkim çıktı, parasızlıktan gidemiyorum. Kıyafetim de yok. 4 yıl daha cezam var. Hayırseverlerin yardımcı olmalarını ve mektup göndermelerini rica ediyorum.

 

Taşkın Toksan

1 no’lu T Tipi Kapalı

Ceza İnfaz Kurumu

B-7 Koğuşu / Kocaeli

 

 

 

Cezaevine düşmüş iki arkadaşız. 3 yıldır buradayız. İhtiyaçlarımızı koğuştaki arkadaşlardan gideriyoruz. 2 adet L beden eşofman ve birer çift 41 numara spor ayakkabı istiyoruz. Allah kimseyi buraya düşürmesin.

 

Musa Tobcu T Tipi Kapalı

Cezaevi A- 22 Koğuşu

Akşehir / Konya

 

 

 

15.08.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping