kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
BUGÜN SÖZ OKURLARIMIZIN

 

 

 

Sevgili okurlarımız, sizlerden çok sayıda mektup, faks ve e-mail aldık. Bu nedenle bugünkü köşemizi sizlere ayırdık ve “Söz sizin” diyoruz. İşte sizden gelen mesajların bazıları...

 

 

‘Borcum çok, zor durumdayım’

 

Yüzde 50 ortopedik engelliyim. Geçirdiğim ameliyatlar nedeniyle yürüyemiyorum. Evim kira, engelli maaşımdan başka gelirim yok. Elektrik, su borcum var. Kira borcum birikti, zor geçiniyorum. Kimsem yok. Duyarlı iş adamlarına ve yardım severlere sesleniyor, maddi ve manevi yardımlarınızı bekliyorum.

Erdal Korkmaz

Tel: 0544 872 48 71

 

 

‘Turgay Tanülkü sesimi duyar mı?

 

28 yaşındayım. 6.5 yıldır cezaevindeyim. Daha 14 yılım var. Buradan Turgay Tanülkü Ağabeyim’e sesleniyorum. Bartın Kapalı Cezaevi’nde tiyatro oyununda beraber fotoğraf çektirmiştik. O güzel abimden arkadaşım ve bana 2 adet XL eşofman takımı ve 2 adet 43 numara spor ayakkabı göndermesini istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

 

Doğan Katırcıoğlu

Bartın Kapalı Cezaevi

B-23 Koğuşu

 

 

 

‘Nikah kıymamız şart’

 

 

1.5 yıldır cezaevindeyim. Cezaevine girmeden önce maddi sıkıntılar yüzünden 8 yıllık evliliğim bitti. Ama eşimle birbirimizi seviyoruz. Eşimi ve kızımı 1.5 yıldır göremiyorum. Ayrıldığım eşim, benimle tekrar evlenmek isteğini dile getirmiş. Eski eşimle cezaevinde görüşmemiz için nikah şart. Ama param yok. Nikah için iş adamlarından, yardımsever okurlarımızdan PTT havalesi ile cezaevine yardım göndermelerini rica ediyorum. Ayrıca 44 beden takım elbise, 43 numara ayakkabı ve kışlık kıyafet yollarsanız memnun olurum.

 

Numan Önder

T Tipi Kapalı Cezaevi /Tokat

 

 

 

‘Mektup yazar mısınız?’

 

 

Engelli insanların ve biz mahkumların seslerini duyurduğunuz için size çok teşekkür ederim. İnsan düşüncelerini belli kalıplar içerisine koyup hayatlarına duvar örüyorlar. Benim etrafımda gerçekten duvar örülü. Esaret içerisinde yaşadığım bu zamanda yalnızlığımı paylaşabilecek sade, yalansız kişilerden mektup bekliyorum.

 

Yasin Gürses

6 no’lu Cezaevi C-8 Koğuşu

Silivri/ İstanbul

 

 

 

2 yıldır cezaevindeyim. Daha 13 senem var. Benim arayanım, soranım, arkadaşım yok. Siz mahkum arkadaşlarımdan ve dışarıda özgür dostlardan mektup istiyorum. Burada kendimi çok yalnız hissediyorum. Eğer bana mektup yazarsanız cevabını göndereceğimden emin olabilirsiniz.

 

Volkan Özlem

E Tipi Kapalı Cezaevi

İnfaz Kurumu Oda C 14

Karatay / Konya

 

 

 

‘Acun Ilıcalı’dan destek bekliyorum’

 

Sizin aracılığınızla Acun Ilıcalı’ya seslenmek istiyorum. Uzun süredir cezaevindeyim. Maddi-manevi desteğim yok. İhtiyacım olan 1 adet L beden eşofman takımı, 40 numara spor ayakkabı ve 2 adet Survivor’da giydiğiniz kurukafalı tişörtlerden rica ediyorum. Maddi yönden sıkıntım var. İyi ki varsınız.

 

Refik Bulgan

Babaeski A-3 Tipi Kapalı Cezaevi

2. Koğuş/Babaeski

 

 

 

‘Ali Ağaoğlu’ndan yardım istiyorum

 

 

6 yıldır cezaevindeyim, 4 yılım daha var. 2016 YGS’ye girdim ve kazandım. Açık cezaevinde üniversiteye gidip gelme hakkımız var. Maddi durumum kötü. Cezaevinden üniversiteye gidip gelmek için yol parasını

karşılayamıyorum. Bu konuda da iş adamı büyüğümüz Ali Ağaoğlu’ndan

maddi yardım bekliyorum.

 

Murat Yıldırım

Dalaman Açık Cezaevi / Muğla

 

 

 

‘Beşiktaş forması ve kitap yollar mısınız?’

 

4 yıldır cezaevindeyim. Öğrenciyim, üniversiteye hazırlanıyorum. Kaybettiğim yılları kendimi geliştirerek kazanmaya çalışıyorum. Bunu kitaplara borçluyum. Sizden kitap istiyorum. Bir nebze daha mutlu olabilmek için Beşiktaş forması gönderir misiniz?

 

Kısmet Aktunay

Kadın Kapalı Cezaevi B Blok

8.Koğuş Tarsus / Mersin

 

 

 

 

19.09.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping