kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
TESYEV'den desteğe devam

 

 

 

Yeni yıl ile birlikte TESYEV, engelli sporcularımız ve engelli vatandaşlarımız konusunda desteklerine aynı hızla devam ediyor.

Eğitim bursları, ameliyatlar, ortez, protez, işitme cihazları gibi ihtiyaçların dışında, bu yıl Görme Engelliler Spor Federasyonu ve Özel Sporcular Spor Federasyonu ile üzerinde görüşülen protokollere göre, bu spor dallarındaki kulüplere ve onların sporcularına olanakların elverdiği oranda destek olunacak.

Ülkemizde bugün 194 görme engelliler ve 492 özel sporcular spor kulüpleri var. Her sene olduğu gibi “Osman Şahin Görme Engelliler Satranç Turnuvası” bu yıl da yapılacak. Görme engelliler spor kulüplerine de federasyon aracılığı ile goal-ball topları, gözlükler ve satranç tahtaları gönderilecek.

İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı ile telefonda iletişim zorluğu olduğundan, kendi isteği ile danışmanı vasıtasıyla görüşüldü. İlk sordukları soru “Yol paramızı ve konaklamayı siz mi vereceksiniz” oldu.

Düşünün, bir vakıf, bir engelli spor federasyonunu malzeme desteği konusunda görüşmek için toplantıya davet ediyor. Ve onların ilk sorusunu yukarıda yazdık. Daha sonra yazılı olarak gönderdiğimiz davete de cevap gelmedi. Demek ki malzeme ve diğer konularda desteğe ihtiyaçları yok.

Her zaman söylediğimiz gibi her şeyi devletten beklemek mümkün değil. Sponsorlarımızın, halkımızın verdiği destek ile TESYEV gerekli katkıda bulunuyor. Bu federasyonların, bu sene yapacakları muhtelif bölgesel ve Türkiye Şampiyonaları’na destek olmanın yanında, spor kulüplerinin, özellikle malzeme ve giyim ihtiyaçları konusunda da çalışmalar başlatıldı. Sizler de bu konuda katkı sağlamak isterseniz www.tesyev.org sitesinden bizlerle temasa geçebilirsiniz.

Ayrıca faturalı hatlardan bir SMS 10 TL olmak üzere “destek” yazıp 5633’e gönderebilirsiniz.

 

 

 

 

29.01.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping