kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Türkiye Milli Paralimpik Komitesi

 

 

 

 

Türkiye Milli Paralimpik Komitesi, Kasım ayı sonunda yapılan Olağan Genel Kurulu’ndan sonra, bu yıldan itibaren çalışmalarına daha bir hız verdi. Bunun en önemli etkeni, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay Kılıç ile yapılan görüşmede, kendisine verilen bilgilerden sonra, 2017 yılında Paralimpik Komitesi’ne her türlü desteği vereceğini söylemiş olması.

 

Bu bağlamda, Paralimpik Komitesi ilgili federasyonlarla bir araya gelerek, özellikle yüzme ve atletizm branşlarında antrenör ve klasifikasyoncu yetiştirilmesi konusunda çalışmalara başladı.

 

Ayrıca 2012 yılında anlamsız bir şekilde sona erdirilen Uluslararası Paralimpik Gençlik Kampları’nın da yeniden başlatılması ve ilkinin de bu yıl içinde ülkemizde yapılması konusunda, ilgili Paralimpik komiteleri ile görüşmeler sürdürülüyor.

 

Bunun yanı sıra, spor hukuku konusunda uzman olan hukukçularımız ile birlikte, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi’nin engelliler sporunda ülkemizde nerede olduğu ve nerede olması gerektiği konusunda çalışmalar yapılıyor. Bu konuda da yönetim kurulu olarak, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi’nin, Bakan Akif Çağatay Kılıç’ın her türlü desteği vereceğinden en ufak bir şüphesi yok.

 

Ayrıca kurulan spor kurulunda, konu ile ilgili daha önce federasyonlarımızda da görev almış arkadaşlarımız, ilk toplantılarından sonra çalışmaya başladılar.

 

Bunlar niçin yapılıyor? Bunlar öncelikle 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na daha sağlıklı bir şekilde hazırlanabilmek ve daha çok madalya alabilmek konusunda. Paralimpik Oyunları’nda en fazla madalya dağıtılan iki spor yüzme ve atletizm. Bunun en büyük örneği de RİO’da Ukraynalı sporcuların başarısı ile görüldü.

 

Daha ileriki aşamada artık halk içinde yapılan röportajlarda ‘Paralimpik nedir?’ diye sorulduğunda verilen komik cevapların da önüne geçilebilmesi için, yine bir bilgilendirme kampanyası da başlayacak.

 

 

 

12.02.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping