kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Buz Hokeyi Milli Takımımız

 

 

 

Geçtiğimiz haftalarda Erzurum’da düzenlenen 2017 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali’nde, Buz Hokeyi Erkek Milli Takımımız Rusya’ya 42-0 yenildi. Olayın ne olduğunu bilmeden, internetteki klavye delikanlıları yine harekete geçti.

İşte yazdıklarından bazıları:

 

- Bizimkilere paten vermemişler galiba?

- Rusya’ya 42-0 yenildiğimiz maçın kadrosu İzmirli, Mersinli, Antalyalı idi herhalde. İlk defa buz gördüler.

- Ne oldu, heyecan mı yaptınız böyle?

- Bizimkiler maça çıkmadı herhalde.

- En son gol atmasınlar diye sopa ile adamlara vuruyordu bizimkiler.

- Kundura ile mi çıktınız maça? Ne yaptınız?

- 42-0 yenilmek nedir, dondunuz mu ne yaptınız?

- Okey sopasını unutup çıktılar herhalde maça?

- Milli Takım kaptanımız “Zemin buzlu ve kaygandı. Yoksa sonuç farklı olurdu.”

 

Maalesef konunun esasını bilmeden, böyle ofislerde, evlerde oturup komik yorumları yazmak kolay.

 

Türkiye Buz Hokeyi Federasyon Başkanı Bülent Akay’ı tanımayız. Hiç karşılaşmadık bugüne kadar. Ama haklı olarak tepkilerini yerine getirdi. Federasyon Başkanı, “Biz sadece 6 ay gibi kısa bir sürede EYOF 2017’ye hazırlandık. Oyuncular ilk kez bir araya geldi. Rusya maçı ilk uluslararası müsabaka idi. Takımın yarısı 16, yarısı 17 yaşında. Yani bu çocuklar aslında geleceğin A Milli Takımı. Tesisler geliştikçe daha üst seviyelere yükseleceğiz. Rusya’da 87 bin, Türkiye 579 çocuk buz hokeyi yapıyor. Hedefimiz birkaç yıl sonra bu çocukların 20 yaş altı Milli Takım kadrosunu oluşturmaları ve Milli Takımımızın üst gruplarda yer alması” ifadelerini kullandı.

Başkanın sözlerine sonuna kadar katılıyoruz. Maalesef ülkemizde herhangi bir konuda ağzı olan herkes konuşuyor. Klavye kullanmasını bilen istediğini yazıyor. Ama sporda, özellikle kış sporlarında, tesislerimizin artmasıyla ülkemiz bir süre sonra istenilen başarılara ulaşacak. Bundan hiç şüphemiz yok. Ama biraz sabır göstermemiz lazım.

 

 

 

 

26.02.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping