kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Özel Sporcular Turnuvası

 

 

 

23-25 Şubat ile 26-28 Şubat arası Antalya Kemer’deki Limak Limra Oteli’nde Özel Sporcuların Federasyonu’nun düzenlediği Masa Tenisi Şampiyonaları yapıldı.

 

Birinci bölgenin şampiyonasına Marmara Bölgesi 70 kulüp, Karadeniz 39 kulüp ve Doğu Anadolu 23 kulüp olmak üzere toplamda 165 sporcu katıldı. 26-28 Şubatta yapılan 2.Bölge Masa Tenisi Şampiyonası’na Ege 34, Antalya 37, İç Anadolu 54 ve Güneydoğu Anadolu 5 kulüp olmak üzere toplam 221 sporcu yarıştı.

 

Şampiyonalar kadınlar ve erkekler kendi aralarında eşleşerek 3 engel sınıfı (Otizm, Down Sendromlular ve Mental) içerisinde 4 yaş grubunda organize edilerek (8-11 yaş, 12-15 yaş, 16-21 yaş ve 22 yaş ve üzeri) şeklinde sınıflandırıldı.

 

Şampiyonaya mümkün olan en ekonomik fiyatlarla destek olan ve turnuva süresince sporcularımıza çok yakınlık gösteren Limak Limra Oteli’ne ve personeline ayrıca teşekkür ediyoruz.

 

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın (TESYEV) katkısıyla gerçekleşen bu turnuvada ayrıca TESYEV tarafından 10.000 adet masa tenisi antrenman topu, 610 adet masa tenisi raketi ve 1.100 adet tişört de kulüplerdeki sporcularımıza dağıtıldı. Açılışta açıklama yapan Federasyon Başkanı Birol Aydın, “Geçtiğimiz yıllarda 320 spor kulübümüze malzeme yardımı yaparak özel sporcularımıza destek veren Sayın TESYEV Ailesi bugün yine konaklama giderlerimizi ve malzeme yardımı yaparak bir kez daha bizlere olan desteklerini gösterdi. Buradan sizlerin ve değerli basının huzurunda bir kez daha kendi ve federasyonumuz adına Sayın TESYEV Ailesine ve koca yürekli özel sporcuların ağabeyi Yavuz Kocaömer’e teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” dedi.

 

Sağ olsun Sevgili Birol, bizleri de onore etmiş. Ama artık biliniyor ki, engelliler sporunda, TESYEV’in bundan 19 sene önce kurduğu temeller üzerinde devletimizin de destekleri ile, engelliler sporu her geçen yıl daha ileri gitmektedir.

 

Şimdi 13-15 Mart 2017 tarihleri arasında yine Antalya’da, 200 sporcunun katılımı ile Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası gerçekleştirilecek. Orada da engelli sporcularımızla TESYEV Ailesi birlikte olacak, gereken yerlerde destek verilecek. Önemli olan bu çocuklarımızın ve gençlerimizin mutlu olması ve daha çok hayata bağlanıp günlük yaşama daha çok kaynaşmış hale gelmeleri...

 

 

05.03.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping