kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
SÖZÜ OKURLARA BIRAKTIK

 

 

 

Sevgili okurlarımız, sizlerden çok sayıda mektup, faks ve e-mail aldık. Bu nedenle bugünkü köşemizi sizlere ayırdık ve “Söz sizin” diyoruz. İşte sizden gelen mesajların bazıları...
 
 
‘Acımayın sevgi gösterin’
 
Uzun zaman oldu yazamadım. Sürekli ‘Her birey bir engelli adayıdır’ diyoruz. Toplum bunun farkında ama işine geldiği taraftan bakıyor. Engellilere sevgi göstermek yerine acımak var bizim toplumumuzda. Engelli biri para kazanmak için köşede çorap ya da mendil satmaya kalksa “Ne işin var otur evinde” diye engel olurlar. Bırakın acımayı, elinizden geliyorsa onlara sevgi gösterin.
Erdem Ateş/ Bursa
Tel: 0507 633 87 39
 
 
‘Spor yapmak istiyorum’
 
27 yaşında, yüzde 44 engelliyim. Spor ayakkabı, mont, kazak, krampon ve çeşitli giyeceğe ihtiyacım var. Çok zor durumdayım. İmkansızlıklar yüzünden engelli spor kulübünü bıraktım. Saygıdeğer iş adamları ve hayırseverlerden yardım bekliyorum.
(İsim adres bizde saklı)
Tel: 0542 542 13 68
 
 
BİLİR MİSİN?
 
Bilir misin gecenin çıldırtan sessizliğini
Bilir misin sevdiklerinden
Ayrı kalmanın insanı nasıl ezdiğini
Hiç çınladı mı kulaklarında
Sevdiklerinin sesleri
Ya da gördün mü yüzlerindeki çaresizliği
Ağlamak istediğinde
Utanıp da ranzanda uzanıp
Uykuya daldığın oldu mu hiç?
Levent Ser
H Tipi Kapalı Cezaevi
Kartal /İstanbul
 
 
 
‘Cenk Tosun’dan forma istiyorum’
 
Köşe yazılarınızı beğenerek okuyorum. İyi bir Beşiktaş taraftarıyım. Cenk Tosun’dan imzalı formasını istiyorum.
Fatih Boztepe
E Tipi Kapalı Cezaevi D-2
Koğuşu / Isparta 
 
 
‘Mektup yazar mısınız?’
 
25 yaşındayım, 5 yıldır cezaevindeyim. Daha 3 yıl cezam var. Çok yalnızım, benim gibi kendini yalnız hisseden mektup arkadaşları arıyorum. Maddi yönden hiçbir beklentim yok. Mektuplarınız gelirse sevinirim.
Cihat Emre
E Tipi Kapalı Cezaevi
D-B Koğuşu / Manisa
 
 
 
4 yıldır cezaevindeyim. 32 yaşındayım, mektup arkadaşlığı yapmak isteyen
tüm kader mahkumlarının kıymetli mektuplarını bekliyorum.
Mehmet Işık
L Tipi K.C.İ.K. A 6-2 Koğuşu
Kalkandere / Rize
 
 
 
4 yıldır cezaevindeyim. 26 yaşındayım. Dertleşebileceğim mektup arkadaşları arıyorum.
Mehmet Doğan
L Tipi Kapalı Cezaevi B-14 Koğuşu
Şehit Kamil/ Gaziantep
 
 
 
‘Kitap gönderir misiniz?’
27 yaşındayım. 4 yıldır ceza evindeyim. Gelenim gidenim yok. Kitap okumayı çok seviyorum. İdaremizin verdiği kitapların çoğunu okudum. Bana ağırlıklı olarak roman, felsefe, edebiyat ve tarih kitapları gönderirseniz çok sevinirim. Ayrıca 41 numara spor ayakkabı ve M beden eşofman takımına da ihtiyacım var.
Erdal Aydın
E Tipi Kapalı C.İ.K.
D.9 / Manisa
 
 
29 aydır cezaevindeyim. Burada zamanımı kitap okuyarak geçiriyorum. Kurum kütüphanesindeki kitapların çoğunu okudum. Maddi durumum el vermediği için okuyucularınızdan kitap rica ediyorum. Kitaplar buradaki en değerli varlığım. İmkanlarınız dahilinde ne kadar çok kitap gönderebilirseniz çok mutlu olurum.
Orçun Ziya Ünver
2 no’lu T Tipi Kapalı C.İ.K.
C-4 Koğuşu Aliağa / İzmir
 
 
13.03.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping