BUGÜN SÖZ OKURLARIMIZIN
| Posta

BUGÜN SÖZ OKURLARIMIZIN

Sevgili okurlarımız, sizlerden çok sayıda mektup, faks ve e-mail aldık. Bu nedenle bugünkü köşemizi sizlere ayırdık ve sözü sizlere bırakıyoruz. İşte sizden gelen mesajların bazıları.

‘ENGELLİLERE NİYE EZİYET EDİYORSUNUZ?’

Yıl 2021 artık uzay çağındayız. Ama Ttnet engellilere zorluk çıkarıyor. Uzun zamandır engelli tarifesi kullanıyordum. Yaptıkları kampanya daha uygun olunca ona geçtim. İki yıllık taahhüt bitince 2 Temmuz’da müşteri temsilcisi ile görüştüm. Engelli olduğumu ve daha önceden engelli tarifesinden yararlandığımı ilettim. Sistemde olmadığını söyledi. Engelli raporumu mail atmak istedim.

Bana “Evrakları sadece genel müdürlükler kabul ediyor. Başka türlü iletemezsiniz” dedi. Türk Telekom, 2021 yılında neden hâlâ elden evrak alıyor. E-devlet sisteminde raporlarımız var. Engelli birini neden genel müdürlüğe yolluyorsunuz? İnternet sitenizde neden engelliler için belge yükleme bölümü açmıyorsunuz ?

Uğur Becerikli / İstanbul

‘AİLE OLMAYI ÖĞRENDİM’

TESYEV’in verdiği emek ve aile sevgisi burstan öte bizlere nefes oldu. TESYEV sadece burs vermedi, her bursiyerine sevgiyi, yardım etmeyi, aile olmayı öğretti. Dört yıl boyunca bize verdiği bütün emek ve hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkür ederim. Bizlerde her zaman TESYEV’in yanında olacağız.

O. Y. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Bölümü

‘NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ’

Sevgili TESYEV, ben bu sene mezun oldum. Beş yıllık üniversite hayatım boyunca sizin maddi ve manevi desteğinizi hep hissettim, her zaman benim ve tüm engelli arkadaşlarımın yanında oldunuz. Bizi bizden daha çok savundunuz, hakkımızı aradınız Bunun için ne kadar teşekkür etsem az. Her zaman kendimi bu büyük ailenin bir parçası olarak göreceğim, iyi ki varsınız iyi ki bu yolda bizimlesiniz. Başta başkanımız Yavuz Kocaömer olmak üzere bütün TESYEV gönüllülerine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Nurullah Süleyman Demirci Uşak Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi İslami İlimler Bölümü

NOT: Okurlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı kutlar, huzur içinde geçirmelerini dilerim.