GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE
| Posta

TESYEV BURSİYERLERİ NE DÜŞÜNÜYOR?

Geçen hafta, Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın (TESYEV) 12’nci bursiyerler toplantısını, 6 Mayıs’ta İstanbul’da The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da yaptığınıyazmıştık. Toplantı sonrası bursiyerler duygu ve düşüncelerini anlatan yüzlerce mail yolladı. İşte onlardan bazıları…

‘’ İlk kez katıldım ‘’

§İlk defa katıldığım bu toplantıda TESYEV ailesinin bir parçası olduğum için ne kadar şanslı olduğumu hissettim. Gelecek buluşmayı iple çekiyorum.

A. K. O.

Gaziantep Üniversitesi

Mühendislik Fakültesi

Elektrik Elektronik Mühendisliği

‘’ Teşekkür ederim ‘’

§Her şeyiyle eksiksiz organizasyonda sizin gibi güzel insanlarla tanışmak beni çok mutlu etti. Samimiyetiniz, özveriniz ve dik duruşunuz için teşekkür ederim. İçinizdeki bu şefkat ve yardım etme isteğinin her zaman bu denli yüksek olması dileğiyle, tekrar teşekkürler.

Ankara Üniversitesi

Siyasal Bilgiler Fakültesi

‘’ Eğlendim, bilgilendim ‘’

§Bizler için hazırlanan programdan çok memnun kaldım. Eğlendim, dinlendim, yeni arkadaşlar tanıdım ve toplantımızda bilgilendim. Bir sonraki toplantıda işitme engelli birinin eğitim esnasındaki zorlukların anlatılmasını isterim. Benim hayatım için çok güzel bir destek sağladınız, herkese teşekkürler.

Selçuk Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

Resim Bölümü

‘’Böyle ilgi görmedim ‘’

§ İlk defa bursiyerler toplantısına katıldım. Bize karşı böyle ilgili olmanızı beklemiyordum. Hayatımda geçirdiğim en güzel günlerden biriydi. Bize bu mutluluğu yaşattığınız için önce başkanımız Yavuz Hocamıza ve TESYEV ailesine sonsuz teşekkürler.

Adıyaman Üniversitesi

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

İşletme Yönetimi

‘’ Benim için çok özeldi ‘’

§Benim için çok özel bir gündü. Hiçbir resmi kurumun desteği olmadan yapılanyardımlar adına çok teşekkür ederim. Hiçbir kurumun yaptığınızı yapamayacağına eminim. Başkan Yavuz Abimiz, babamız ve onun nezdinde değerli TESYEV çalışanlarına teşekkürler. Hatice ve Gülderen Ablalarım size de teşekkürler.

D. Ş.Hitit Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Spor Yöneticiliği

‘’ Hayallerime inandım ‘’

§Benim için bu yılki toplantı geçen yıla göre daha samimiydi. Geçen yıl yabancılık çekmiştim ama bu yıl öyle olmadı. Çok eğlendim, yeni arkadaşlar edindim. Arkadaş doktor önlüğünü giyince hayallerime daha çok inandım. Bize bu imkanı sunan Yavuz abi ve değerli ablalarıma teşekkür ediyorum.

Artvin Çoruh Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

‘’ TESYEV’e yakıştı ‘’

§TESYEV her zamanki gibi adına yakışır bir toplantı yaptı. Başkanımız, TESYEV çalışanları ve ünlü konuklarımız bizimle çok ilgilendiler. Bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun.

Çukurova Üniversitesi

Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu

Antrenörlük

‘’ İyi ki varsınız ‘’

§Neredeyse 10 yıldır birlikteyiz. TESYEV büyük ve kaliteli bir aile. Her toplantı başka heyecan. İlgi her yıl çoğalıyor. Bu güzel ailede bulunmak büyük onur. İyi ki varsınız.

Halkalı Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi`nde okuyan bursiyer A. Y.`nın babası)

‘’ Gururluyum ‘’

§TESYEV ailesinde olmaktan son derece memnunum. Katıldığım ilk toplantıda ne kadar şanslı olduğumu öğrendim. Sizinle yürümekten keyif aldığımı, gurur ve sevinç duyduğumu bilmenizi isterim. Değerli A.Yavuz Kocaömer `e sonsuz teşekkürlerimi sunar, ellerinden öperim.

Hakkari Üniversitesi

Çölemerik Meslek Yüksekokulu

Bilgisayar Programcılığı

‘’ Borçlu hissediyorum ‘’

§Sunduğunuz imkanlar, gösterdiğiniz samimiyet, büyük bir aile olma çabanız, için çok teşekkür ederim. Katılalı 2 yıl oldu, 2 yılda da kendimi biraz daha borçlu hissediyorum. Herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini düşünüyorum.

Çukurova Üniversitesi

Mühendislik – Mimarlık Fakültesi

Makine Mühendisliği

‘’ Dört gözle bekliyorum ‘’

§TESYEV ekibi sağolsunlar bizim için ellerinden geleni yaptı. Yavuz Kocaömer’e de böyle güzel bir vakfın başkanlığını üstlendiği ve işini aşkla yaptığı için teşekkür ederim. Bir sonraki toplantıyı dört gözle bekliyorum.

Fırat Üniversitesi

İletişim Fakültesi

Radyo Televizyon ve Sinema

‘’ İstanbul’daki ailem ‘’

§Benim İstanbul’ daki ailem olan TESYEV`e bu toplantılarından dolayı sonsuz teşekkürler ederim. Bu toplantıya heryıl katılmak bize ayrı heyecan veriyor. Bize bu imkanları sağlayan ve bizi karşılıksız seven, savunan Yavuz Kocaömer `e sonsuz teşekkürler. Saygılar.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Mimarlık Fakültesi

Mimarlık