GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE
LILLEHAMMER GENÇ LİDERLER PROGRAMI 2021 DAVETİ
| Genel

LILLEHAMMER GENÇ LİDERLER PROGRAMI 2021 DAVETİ

Lillehammer Olimpik Miras Spor Merkezi, sınırlar arasında bilgi ve deneyim paylaşımını kolaylaştırmak için uluslararası bir genç liderler programı oluşturmak istiyor. Lillehammer Genç Liderler Programı, dünyanın her yerinden spor tutkusu olan genç spor liderlerini, antrenörleri, hakemleri ve etkinlik organizatörlerine ulaşmayı hedefleyecek.

Organizasyon 23 – 25 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek ve programa %100 katılım talep edilecek.

Organizasyona iştirak edebilecek katılımcılara gelecek olursak; 20-26 yaş aralığındaki kişile, bir spor organizasyonunda belli bir pozisyonda yer alanlar, genç liderler, kurul üyeleri, koçlar ve faaliyet organizatörleri olarak özetlenebilir.

Bu programın amacı ise, katılımcıların zorlukları tartışma, tecrübelerini paylaşma ve spordaki mevcut ve gelecekte var olacak rollerinde kullanabilecekleri bilgileri kazanma fırsatı vermektir. Ayrıca programın katılımcılar için daha büyük bir uluslararası ağa katkıda bulunması isteniliyor.

Bu yılın ana teması sporda katılım olacak. Para spor çerçevesinde, spordaki ekonomik bariyerleri ve dahil olma/entegrasyon konuları görüşülecek ve program ayrıca, liderliğe daha fazla odaklanılacak bir bölüm de içerecek.

Son başvuru tarihinin 6 Mart 2021 olduğu organizasyon, COVID-19 kısıtlamaları dahilinde bu yıl ‘online’ olarak gerçekleşecek ve bu da organizasyona ilk başta öngörülenden daha fazla katılımcı kabul edilebilmesini sağlayacak.