TMPK OLAĞAN GENEL KURULU İSTANBUL DEDEMAN OTELDE GERÇEKLEŞTİ
| Genel

TMPK OLAĞAN GENEL KURULU İSTANBUL DEDEMAN OTELDE GERÇEKLEŞTİ

Türkiye Milli Paralimpik Komitesi (TMPK) Olağan Genel Kurul Toplantısı, 25 Mart 2021 tarihinde yeterli çoğunluk sağlanamadığından, 02 Nisan 2021 – Cuma günü, saat 12:30’da, Pandemi koşullarına uygun olarak hes kodu uygulaması, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak Dedeman Oteli / İstanbul’da yapıldı. 

Dernek organlarının seçiminin yapıldığı genel kurulumuzda 41 üyenin geçerli oyu ile Yönetim Kurulu Asil Üyeleri, Denetleme Kurulu Asil Üyeleri ve Sicil ve Disiplin Kurulu Asil Üyeleri seçildi.

Yönetim Kurulu’nun Asil Üyeleri:

(SGM) Mehmet Baykan
Abdullah Güven
Ahmet Ali Ağaoğlu
Ahmet Hüsnü Güreli
Ahmet Yavuz Kocaömer
Alpaslan Baki Ertekin
Berrin Altınöz
Birol Aydın
Burak Sarıca
İbrahim Gümüşdal
İbrahim Halil Korkmaz
Murat Aksu
Murat Çelikkanat
Şenes Erzik
Ümit Deniz Kurt

Denetleme Kurulu’nun Asil Üyeleri:

Hayati Babaoğlu
Gülderen Karadayı
Sultan Özdemir

Sicil ve Disiplin Kurulu’nun Asil Üyeleri:
Arif Yücel
Cihangir Yıldırım
Sezai Bağbaş

Seçim sonunda toplam 41 üyenin oy kullandığı; geçerli oyun 41 olduğu ve yukarıda belirtilen listenin 41 oyla seçildiği tespit edildi; divan başkanı bu sonucu salona duyurdu. Divan Başkanı toplantının sonuna gelindiğini, görüş açıklamak ve dileklerini bildirmek üzere söz isteyen olup olmadığını sordu; söz alan olmayınca Divan Başkanı, yapılan Genel Kurulun Türk sporuna ve engelli spor camiasına hayırlı olması dileklerini ve katılımcılara teşekkür ifadelerini içeren kısa bir konuşma ile toplantının bittiğini duyurdu.