GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE
TÜRKİYE GOALBALL KADIN MİLLİ TAKIMI TMPK OFİSİNİ ZİYARET ETTİ
| Genel

TÜRKİYE GOALBALL KADIN MİLLİ TAKIMI TMPK OFİSİNİ ZİYARET ETTİ

4 Mayıs 2023 günü, Ödül Törenleri nedeniyle İstanbul’da bulunan Türkiye Goalball Kadın Milli Takımı, Antrenör ve Fizyoterapistleri, Türkiye Görme Engelliler Federasyonu Başkanı ve yetkilileriyle birlikte, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi ofisine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Goalball Milli Takımı ve beraberindekileri ofisinde ağırlayan Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Başkanı Dr. Av. Murat Aksu, geçtiğimiz senelerde Goalball takımının almış olduğu ancak pandemi sebebiyle kendilerine ulaştırılamayan bir ödülü Goalball takımı ve Federasyon Başkanı’na takdim etti.

Goalball takımı yıldız sporcuları ise, kendi imzaladıkları Goalball topunu TMPK Başkanı Murat Aksu’ya hediye etti.

Spor Alt Kurul toplantısı esnasında gerçekleşen bu ziyarette Goalball takımı sporcuları, Spor alt kurul üyelerimiz ile öncelikle Paris 2024 Paralimpik Oyunlarına hazırlıkları ile ilgili bilgileri paylaştılar. Milli Takım bu süreçte Türkiye Milli Paralimpik Komitesi’nin de desteğini almak istedikleri konuları dile getirdikten sonra karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Görüşmelerin bitiminde Goalball Milli Takımı ve Federasyon yetkilileri akşam gerçekleşecek ödül törenine katılmak üzere TMPK ofisinden ayrıldılar.