GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE
SÖZÜ OKURLARIMIZA BIRAKTIK
| Posta

SÖZÜ OKURLARIMIZA BIRAKTIK

Sevgili okurlarımız, sizlerden çok sayıda mektup, faks ve e-mail aldık. Bu nedenle bugünkü köşemizi sizlere ayırdık ve sözü sizlere bırakıyoruz. İşte sizden gelen mesajların bazıları.

‘DESTEĞİNİZ MUTLULUĞUM OLDU’

Çok değerli TESYEV Ailem, öncelikle sizi selamlarım. Hayırlısıyla okulumun son senesine varmamın mutluluğunu ve bu sene toplantının yapılamamasının burukluğunu yaşıyorum. Destekleriniz benim için en önemli gurur ve mutluluk kaynağı oldu. Bu bana sürekli özgüven olarak katkı sağladı. Bu tarif edilemez güzel duygular için siz güzel insanlara sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.
A. S.

Siirt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi / İlahiyat Bölümü

‘HAYIRSEVERLER SESİMİ DUYSUN’

Yaşını almış biriyim. Yüzde 44 engelliyim. Hayatta kimse yok. İstanbul’da yapayalnız yaşıyorum. Kirada oturuyorum, gelirim devletten 3 ayda bir aldığım para. Aç kalmıyorum, bulunduğum şartlar için hayırseverlerden maddi, manevi destek bekliyorum. İnancımda, düşüncemde cinsiyet ayrımına yer yoktur. Sözü doğru, dostluğa, arkadaşlığa, güzel sohbete önem veren hayırseverler beni arayabilirler.

RUMUZ: BERTA 0534 606 55 69

‘KİTAP VE MEKTUP GÖNDERMENİZİ İSTİYORUZ’

23 yaşındayım, 4 senedir cezaevindeyim, daha çok cezam var. Ankaralı’yım. Mektuplaşacak dert ortağı olacak arkadaşlar arıyorum. Okumuş olduğunuz kitapları bana yollarsanız çok sevinirim. Çünkü kitaplar insanların en yakın dert ortağıdır.

Halil İbrahim Varlık

L Tipi K.C.İ.K Koğuş A/13

Eskişehir / Odunpazarı

10 yıldır cezaevinde olan emekli subayım. Okumayı ve araştırmayı seviyorum. Duvarların ardındaki aydınlık dünyanın dürüst kişileriyle mektup arkadaşlığı yapmak istiyorum. Ali Rıza Sertkaya Ermenek M Tipi Kapalı Cezaevi C/8 Koğuşu Ermenek / KaramanDünyanın sıkıntılı günlerden geçtiği bugünlerde, kader mahkumu olan, olmayan herkese selamlar. Dört yıldır cezaevindeyim. Cezam uzun, herkesin mektuplarını bekliyorum.

Sercan Yüksel Ferizli

L Tipi K.C.İ.K. Koğuş B/1

Adapazarı / Sakarya

42 yaşındayım, 1 yıldır cezaevindeyim. Kimseden herhangi bir maddi beklentim yok. Sadece mektup arkadaşı arıyorum. Birbirimizi anlayacağımız, dertleşeceğimiz arkadaşlar ile mektuplaşmak istiyorum.

Gökmen Kara

E Tipi Kapalı Cezaevi B-11 Koğuş

Şehitkamil / Gaziantep

37 yaşındayım, 11 yıldır cezaevindeyim, daha uzun yıllar buradayım. Bu kaybolmuşluğun içinde, “Seninleyim” diyecek duyarlı, yardımsever insanların kitap ve mektuplarını bekliyorum.

Şerafettin Şener

1 no’lu L Tipi K.C.İ.K. A-9 Koğuşu

Silivri / İstanbul

33 yaşındayım, 1.5 yıldır cezaevindeyim, daha uzun yıllarım var. Boş zamanlarımı değerlendirmek için sizlerden kitap, dergi, bulmaca, sözlük istiyorum. Okumayı çok severim, bulmacayı daha çok severim. Mektup arkadaşlarının mektuplarını beklerim.

Cevher İnce Eşen

T Tipi Kapalı C.İ.K Koğuş B-4

Seydikemer / Muğla

Uzun yıllardır cezaevindeyim. Az cezam kaldı. Zamanımı kitap okuyarak geçiriyorum. Tarihi roman okumayı çok seviyorum. Benim gibi tarih aşığı olanlardan kitap istiyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Emrah Özdem

T Tipi Kapalı Cezaevi C-13 Koğuşu

Ümraniye / İstanbul