GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE
SÖZÜ OKURLARIMIZA BIRAKTIK
| Posta

SÖZÜ OKURLARIMIZA BIRAKTIK

Sevgili okurlarımız, sizlerden çok sayıda mektup, faks ve e-mail aldık. Bu nedenle bugünkü köşemizi sizlere ayırdık ve sözü sizlere bırakıyoruz. İşte sizden gelen mesajların bazıları.

‘İYİ Kİ VARSINIZ’

Sevgili TESYEV Ailesi, öncelikle bu ailenin içinde bana da yer verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Yıldız Teknik Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldum. Mezun olur olmaz mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim. Üniversiteye başladığımda yeni şehir, yeni insanlar ve maddiyatın getirdiği stres içinde kaybolduğum zamanda sizin varlığınız mucize gibi girdi hayatıma. Üniversite eğitimim boyunca maddi ve manevi yanımda olduğunuzu bilmek bana büyük bir güç verdi. Hepinizin sevgisi ve desteği o kadar büyük ve içtendi ki ne kadar teşekkür etsem az kalır. Sadece burs vermekle kalmayıp başta Yavuz Ağabey ve tüm ekibi bize yeni imkanlar sağlamak ve sesimizi daha güçlü duyurmak için büyük emek verdiler. Bize güçlü olmayı ve mücadeleyi hiçbir zaman bırakmamamız gerektiğini öğrettiğiniz ve her an yanımızda olduğunuz için sonsuz teşekkür ederim. Umarım sizler gibi gelecekte öğrencilerimin hayatlarına dokunup onların yolunu aydınlatabilirim. İyi ki varsınız.

Ü. D. Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği

‘DESTEKÇİNİZ OLMAK HAYALİM’

Üniversiteye başlamak başlı başına büyük değişiklik. Alışık olunan düzenden, şehirden kalkıp çok farklı bir şehre gitmek zor. Maddi sıkıntılar da cabası. Sevgili TESYEV, bu zamanlarımda bana destek verdiğiniz için size çok minnettarım. Sadece maddi değil, samimiyetiniz ile manevi destek verdiniz. Sizi tanıdığım için çok memnunum. Meslek sahibi olduğum zaman destekçiniz olmak hayalim oldu. Ben nasıl rahat bir üniversite hayatı geçirdiysem, başka arkadaşlarım da rahat geçirsin isterim. TESYEV Ailesi sizi seviyorum

K. S. Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği

‘NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ’

Ben 2017 yılında Erciyes Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı’nda öğrenim görmeye hak kazanmıştım. Temmuz 2021 itibariyle mezun oldum. Dört yıllık lisans eğitiminin son 2 yılında sizlerden aldığım eğitim bursu sayesinde ekonomik anlamda güçlük çekmeden ihtiyaçlarımı kendim karşılamaya çalıştım. Verdiğiniz desteklerle eğitim yaşamımızın daha fazla kolaylaşması noktasında bizlere katkı sağladınız. Bunun için siz değerli TESYEV yetkililerine ve bağışçılarına ne kadar teşekkür etsek azdır. Bütün kalbimle sizlere çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

G. Y. Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık