GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE
| Posta

TELCO TURK TESYEV İŞBİRLİĞİ

TELCO TURK TESYEV İŞBİRLİÄžİ Posta

Yavuz Kocaömer Posta

TELCOTURK Türkiye pazarının dinamik yapısına kendini adapte edebilmiş, sayılı gruplardan biri olan AKADEMİ Grubu’nun , işletme teknolojileri alanında faaliyet gösteren DELTA-KOM A.Ş. firmasının telefon hizmetleri ürün grubunu temsil eden markasıdır.

Uluslararası arenada 6 yıllık sektör tecrübesi olan TELCOTURK , kurumlara ve bireylere risk almadan , kaliteden ödün vermeden ve masraflarla karşılaşmadan en üst düzeyde hizmetler sunmaktadır.

Geliri engellilere

TELCOTURK aynı zamanda bağlı olduğu AKADEMİ  Grubu ile birlikte ülkemizde sosyal sorumluluklarını en üst derecede hisseden ve uygulayan gruplardan biri . Bu bağlamda  Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV)  ile işbirliği yaparak ‘’ Uzak Mesafe Arama Kartları ‘’ nı piyasaya çıkardı. Bu telefon kartlarının gelirinin bir bölümü Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı  aracılığı ile engelli insanlarımızın hizmetine sunulacak.

Uygun fiyata konuşma

Uzak Mesafe Telefon Kartı , uluslararası telefon görüşmelerini çok uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştıran bir kartı. TELCOTURK’ün oturmuş altyapısıyla telefon hizmetlerinde sağladığı ses kalitesi burada ön plana çıkıyor. Amerika, İngiltere, Almanya, Hollanda, Fransa ve Avusturya’daki ofisleri sayesinde , dünyanın önde gelen tüm operatörleri ile , mevcut bağlantılarıyla eksiksiz bir hizmet vermektedir. Dünya üzerinde 100’den fazla ülkede 3 binden fazla farklı alan koduna bu telefon kartları ile erişim sağlamak mümkündür.

Kartların , TESYEV işbirliği ile piyasaya çıkan çeşitlerinin fiyatları 10- 20 ve 50 Yeni Türk Lirası  olarak belirlenmiştir.

Kartları kimler kullanabilir ?

– Yurtdışı bağlantısı olan kurum ve kişiler

– İthalat  ve  ihracat yapan tüm kuruluşlar

– Küçük, orta ve büyük ölçekli işletme sahibi aboneler

– Yurtdışında okuyan öğrencilerin aileleri

– Yakınları yurtdışında yaşayanlar

– Yabancı ve yerli turistler

– Turistik hizmet veren tüm işletmeler

– Gurbetçi ve  işçi  aileleri

– Şehirdışında  okuyan öğrencilerin aileleri

– Askerler ve asker aileleri

– Yakınları şehirdışında yaşayanlar

Kısaca Uzak Mesafe Telefon Hizmeti’ne ihtiyaç duyan herkes bu kartı kullanabilir.

Kartlar nasıl çalışıyor ?

Kartın arka yüzünde yer alan TELCOTURK erişim numarasını çevirerek TELCOTURK’ün ağına bağlanıyorsunuz. Sizi karşılayan yönlendirme anonsu  yine kartın arka yüzünde yer alan PIN  numarasını istiyor. PIN numarasını girdikten sonra  aranacak telefon numarasının tuşlanmasını  istiyor. Kartta yüklü olan veya kalan tutar ile görüşülmek istenen telefon numarası ile konuşabileceğiniz süre anons edildikten sonra hat bağlanıyor ve görüşmeye başlanıyor.

Örnek vermek gerekirse ; 10 Yeni Türk Lirası tutarındaki bir telefon kartı ile Almanya ile toplam 2 saat , İngiltere, Avusturya , Hollanda ile 100 dakika, Amerika ile 120 dakika konuşabiliyorsunuz.

Nasıl temin edilebilir ?

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın ( TESYEV) 0 212- 274 10 32 – 274 11 71 no’lu telefonlarından veya info@tesyev.org e-mail adresine ulaşarak kartları temin edebilirsiniz. İstanbul içindeki teslimatlar adrese ücretsiz olarak yapılmakta , şehir dışına gönderilecek kartlar ise , gönderme ücreti ilave edilerek teslim edilecektir. Bu , özellikle iş için sürekli olarak  yurtdışı ile sürekli konuşası gereken kişi ve kurumlar için önemli tasarruflar sağlayacak bir sistem. Bu kartları kullanarak engelli insanlara destek olmakta işin cabası.

DUYURU

JANDARMA – TESYEV  İstanbul bilgisayar kursu için kayıtlar başlamıştır. Katılmak isteyen engelli vatandaşlarımız TESYEV’in ( 0212) 274 10 32 – 274 11 71 no’lu telefonlarına başvurabilirler.

GÜZEL SÖZ

İnsan, Tanrı’ya ancak öteki insanlara iyilik yaparak yaklaşabilir.  Cicero

sonu